Dlaczego warto skorzystać?

Nasz Personel, po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu, zaproponuje najlepsze zabiegi, dostosowane do potrzeb danej osoby. Pacjent uzyska dokładne informacje o możliwościach ujędrnienia skóry czy wymodelowania sylwetki, wraz z cenami. Jeśli okaże się, że jest potrzeba skonsultowania indywidualnego przypadku z lekarzem lub innym specjalistą, pacjent zostanie skierowany.

Oferujemy kompleksowe konsultacje kosmetologiczne. W naszej klinice każdy Pacjent jest otoczony opieką, dzięki czemu czuje się komfortowo i pewnie.

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację

+48 791 604 604Poproś o umówienie

Konsultacja online

Znaleźliśmy również idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu lub możliwości, aby przybyć osobiście do naszej kliniki. Jako pierwsi stworzyliśmy innowacyjny formularz online, który umożliwia profesjonalną konsultację przez internet. Wystarczy wypełnić ankietę i załączyć zdjęcia, które zostaną przesłane bezpośrednio do lekarza. Na ich podstawie, doktor zaproponuje optymalnie najlepsze zabiegi, które pozwolą na osiągnięcie wymarzonego efektu. W informacji zwrotnej Pacjent uzyska również informację dotyczącą ceny przygotowanego dla niego pakietu oraz możliwości uzyskania zniżki, czy rozłożenia płatności na raty.

Bezpłatne Konsultacje

Wpisz swój numer telefonu i imię, a zadzwonimy by umówić Cię na bezpłatną konsultację! Co zyskujesz?

Bezpłatna konsultacja jest niezobowiązująca!

Bezpłatne Konsultacje