Kilka słów o nas

Stronę Wymodeluj Sylwetkę tworzą doświadczeni lekarze i kosmetolodzy z Clinica Cosmetologica oraz Clinica Dermatologica, wiodących placówek dermatologiczno-kosmetologicznych w Polsce. Wymodeluj Sylwetkę powstało w odpowiedzi na sugestie Pacjentów oraz rosnące zapotrzebowanie rynku na skuteczne leczenie nadwagi, nieinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów, blizn, przebarwień oraz precyzyjne modelowanie sylwetki.

Dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami z branży, posiadaniu najnowocześniejszych urządzeń i stosowaniu innowacyjnych zabiegów, dokonujemy rzeczy, które jak dotychczas były niemożliwe. Pacjent może sam zdecydować o tym, jak ma wyglądać jego ciało oraz w jakim tempie dokona się jego przemiana. Trwałe efekty, skuteczność, bezpieczeństwo i komfort Pacjentów są dla nas priorytetowe.

Wymodeluj Sylwetkę powstało na solidnych fundamentach Clinica Dermatologica oraz Clinica Cosmetologica, budowanych przez wiele lat przez dr Igora Michajłowskiego oraz jego zespół. Lekarze i eksperci tych placówek nie tylko skutecznie leczą, ale i dzięki odpowiednio dobranym zabiegom modelowania sylwetki oraz anti-aging, zmieniają jakość życia swoich Pacjentów. Pomagają im pozbyć się niedoskonałości ciała i cery, które nierzadko odbierają pewność siebie, radość życia i poczucie komfortu. Efekty zabiegów dają im szczęście, spełnienie i równowagę życiową. Ty też możesz znaleźć się w tym gronie!

 

Bezpłatne konsultacje

Jako jedni z nielicznych, uruchomiliśmy bezpłatne konsultacje, podczas których lekarz przeprowadza z Pacjentem dokładny wywiad, w oparciu o który przedstawia możliwości zabiegów i zmiany wyglądu. Wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze, która pozwala Pacjentowi na podjęcie świadomej i przemyślanej decyzji, dotyczącej rozpoczęcia serii zabiegów modelowania sylwetki. Lekarz zawsze stara się przedstawić kilka możliwości, również finansowych. Jeżeli okaże się, że dana osoba potrzebuje konsultacji z dietetykiem lub lekarzem innej specjalizacji, zostanie dodatkowo objęta opieką zaprzyjaźnionego centrum zdrowia Lifemedica. Pacjent jest zawsze traktowany holistycznie i może liczyć na naszą pomoc oraz opiekę.

Modelowanie Sylwetki – innowacyjne, skuteczne i nieinwazyjne zabiegi, przeprowadzane w przyjaznej atmosferze pod okiem najlepszych ekspertów, których efekty zmienią jakość Twojego życia!