Zabiegi wyszczuplające dla Ciebie

Wiemy, jak skutecznie pozbyć się cellulitu! Znamy sposób na boczki, odstający brzuch i masywne uda! Mamy wiele skutecznych sposobów na schudnięcie, pozbycie się tłuszczu ze strategicznych partii ciała, wzmocnienie mięśni i ujędrnienie skóry. Nasze zabiegi są szybkie i skuteczne! Nie musisz harować na siłowni, ani iść pod skalpel, aby w końcu rozprawić się z tkanką tłuszczową i cieszyć się seksownym, pięknym ciałem!

W naszej ofercie znajdziesz tylko skuteczne zabiegi wyszczuplające, których działanie potwierdzają tysiące zadowolonych pacjentów, czego dowód znajdziesz poniżej. Cały proces odchudzania i zmieniania Twojego ciała odbędzie się pod okiem cenionych w całej Polsce lekarzy oraz doświadczonych kosmetologów. Za zabieg zapłacisz znacznie mniej, niż zapłaciłabyś u chirurga plastycznego! Co więcej – niczego nie ryzykujesz! Są one bowiem bezpieczne, nieinwazyjne oraz nie wymagają długiej i bolesnej rekonwalescencji.

Opinie pacjentów

Co możesz zyskać dzięki zabiegom modelowania sylwetki?

  • Kobiece wcięcie w talii,
  • Jędrne pośladki,
  • Szczupłe uda i łydki,
  • Płaski brzuch,
  • Wyrzeźbione ramiona,
  • Skóra bez cellulitu i rozstępów,
  • Mniej centymetrów w pasie, biodrach, udach, łydkach, ramionach.

Jakie są możliwości?

Modelowanie sylwetki daje wiele możliwości – pozwala na pozbycie się tkanki tłuszczowej dokładnie tam, gdzie Pacjent sobie tego życzy; zlikwidowanie uporczywego cellulitu i rozstępów, zmniejszenie obwodów bioder, talii, od i ramion; wyrzeźbienie brzucha, pośladków, ud i łydek, ujędrnienie piersi, odmłodzenie dłoni oraz poprawa jakości skóry. Co więcej, można pozbyć się blizn, przebarwień i obwisłej skóry, powstałej wskutek nagłego schudnięcia czy ciąży. Zabiegi modelujące sylwetkę doskonale wspierają działanie diet i zwiększają efektywność treningów. W Clinica Cosmetologica do dyspozycji pacjentów są najlepsze zabiegi i urządzenia, które są dziełem światowych liderów w wyszczuplaniu – m.in. Endermologia Cellu M6 Integral, Pollogen LEGEND, Maximus, Surgen, Dermapen, mezoterapia, karboksyterapia, czy lipoliza iniekcyjna.

Jak dobierane są zabiegi?

„Zanim przystąpimy do zabiegów, pacjent przychodzi na bezpłatną konsultację, podczas której przeprowadzany jest wywiad lekarski. Pytania dotyczą głównie stanu zdrowia, niedoskonałości ciała, których pacjent chciałby się pozbyć oraz oczekiwanych rezultató Na tej podstawie lekarz rozpisuje serię zabiegów oraz omawia ich działanie. Zazwyczaj przedstawia kilka możliwości, również finansowych” – tłumaczy dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista dermatolog, ekspert medycyny estetycznej, właściciel Clinica Cosmetologica i Clinica Dermatologica.

Zdjęcia z wykonywanych zabiegów wyszczuplających

Jakie są efekty i kiedy można się ich spodziewać?

Efekty widoczne są niekiedy już po pierwszym zabiegu, na inne trzeba trochę poczekać.  Przykładowo – przy zastosowaniu urządzenia Maximus na brzuch, już po trzecim zabiegu (zabieg wykonywany jest raz w tygodniu) widać realne efekty – brzuch jest ujędrniony, bardziej płaski, a centymetrów w obwodzie jest mniej. O ile?

– Czasem jest to 5 cm, a czasem są 2 cm. Wyniki są kwestią indywidualną, na którą wpływają styl życia pacjenta, ilość płynów, jakie spożywa w ciągu dnia, wiek oraz sposób odżywiania. Jednak u wszystkich pacjentów jest jeden wspólny efekt – zmiana wyglądu i samopoczucia. Na ostateczne rezultaty warto poczekać do zakończenia całej serii. Wówczas dochodzi do najbardziej spektakularnych przemian – mówi dr n. med. Igor Michajłowski.

O tym, kiedy nastąpi zmiana i co zrobić, aby była jak najbardziej zauważalna i trwała, informuje lekarz podczas konsultacji. Dzięki temu, pacjent może na spokojnie podjąć decyzję o rozpoczęciu zabiegów, wybrać najlepsze z zaproponowanych opcji oraz rozplanować je w czasie.

Przykładowe efekty uzyskane dzięki zabiegom na dostępnym sprzęcie

Okiem eksperta

DR N. MED. Igor Michajłowski

Dla kogo są to zabiegi?

W zasadzie dla każdego, bez względu na płeć i wiek. Już bardzo młode dziewczyny korzystają z zabiegów modelowania sylwetki, w gabinetach Clinica Cosmetologica nie brakuje również panów.

Tutaj nie ma żadnych ograniczeń. Oczywiście, jest kilka przeciwskazań związanych ze stanem zdrowia, jednak nieczęsto się zdarza, by ktoś nie mógł skorzystać z zabiegów modelowania sylwetki. Poza tym, ich wybór jest tak szeroki, że do każdego można dopasować coś optymalnego – mówi dr n. med. Igor Michajłowski.

Po zakończeniu serii, klinikę opuszczają ludzie szczuplejsi, szczęśliwsi, pełni wiary w siebie i energii. Dobrze dobrane zabiegi dają spektakularne efekty, o których marzyli i których mimo usilnych starań, wcześniej nie mogli osiągnąć ani dietą, ani treningami

Zobacz jak wyglądają zabiegi wyszczuplające u nas: